ÜHEPEREELAMUD

SCANROC fassaadisüsteem ühepereelamute renoveerimiseks ja uusehituseks

2048-972-max.png

Passiivmajade ehitamine ja renoveerimine, soojustus ja niiskuse eemaldamine nutika Põhjamaade tehnoloogia abil

 

Saage osa ventileeritava fassaadi eelistest, mis suurendab kodumugavust ning eemaldab maja fassaadist ja seintest aktiivselt niiskust.

SCANROC ventileeritav fassaadisüsteem on ideaalne lahendus passiivmaja nõuetele vastavate ühepereelamute ehitamiseks. Sellel on suurepärased soojustusomadused ja samal ajal parandab see maja sisekliimat.

SCANROC süsteem on ideaalne ka ühepereelamute renoveerimiseks ja soojustamiseks, kuna selle tehniline konstruktsioon vähendab niiskuse sissetungi.

Õhu vertikaalset liikumist võimaldav ventileeritav fassaad tagab erakordse mugavuse. Samas takistab see soojuse väljapääsu hoonest ja siseõhu soojenemist suveperioodil. Lisaks on see täiesti ilmastikukindel ja väga pika garanteeritud kasutuseaga.

 

SCANROC fassaadisüsteem iga ilmaga

Väga funktsionaalne tehniline konstruktsioon tagab parimad kasutusomadused iga ilmaga ja aastaringselt.

Äärmiselt vastupidav betoonist või keraamilisest materjalist kivifassaad annab hoonele kauni välimuse. Tänu fassaadikivide värvipüsivusele ja tugevuse stabiilsusele on fassaad kogu kasutusea jooksul praktiliselt hooldusvaba.

pic_web_win_summer_EN.jpg

SCANROC ventileeritavat fassaadisüsteemi saab kasutada ka teie ühepereelamu renoveerimiseks. Helistage või kirjutage meile: selgitame ja näitame meeleldi lähemalt.