KORTERMAJAD JA ELEMENTMAJAD

SCANROC fassaadisüsteem kortermajadele ja elementmajadele

2048-1023-max.png

Esmaklassiline Põhjamaade tehnoloogia mugava ja tervisesõbraliku elukeskkonna heaks

Ärge rahulduge umbsete ruumidega niiskustundliku soojustusmaterjaliga kaetud hoones, isegi kui teile väidetakse, et see on renoveeritud maja puhul normaalne.

See ei ole tõsi. Lisaks küttekulude säästmisele tagab SCANROC fassaadisüsteem ka optimaalse sisekliima. See reguleerib aastaringselt hoone sisetemperatuuri ja eemaldab läbi fassaadi korterist niiskust, ennetades nii hallituse teket.

Tänu õhu vertikaalsele liikumisele tagab ventileeritav fassaad erakordselt mugava sisekeskkonna. See takistab samas ka soojuse väljapääsu hoonest ja siseõhu soojenemist suveperioodil. Lisaks on see täielikult ilmastikukindel ja väga pika garanteeritud kasutuseaga

SCANROC fassaadisüsteem iga ilmaga

Väga funktsionaalne tehniline konstruktsioon tagab parimad kasutusomadused iga ilmaga ja aastaringselt.

Äärmiselt vastupidav betoonist või keraamilisest materjalist kivifassaad annab hoonele kauni välimuse. Tänu fassaadikivide värvipüsivusele ja tugevuse stabiilsusele on fassaad kogu kasutusea jooksul praktiliselt hooldusvaba.

pic_web_win_summer_EN.jpg
SCANROC ventileeritavat fassaadisüsteemi saate kasutada ka oma maja renoveerimisel. Helistage või kirjutage meile: selgitame ja näitame meeleldi lähemalt